11:08

IMMUNOSERUM Z ZIELONĄ I BIAŁĄ HERBATĄ ORGANIQUE - pielęgnacja cery problematycznej

IMMUNOSERUM Z ZIELONĄ I BIAŁĄ HERBATĄ ORGANIQUE - pielęgnacja cery problematycznej

IMMUNOSERUM Z ZIELONĄ I BIAŁĄ HERBATĄ ORGANIQUE, serum OrganiqueW ostatnim czasie moja pielęgnacja twarzy została diametralnie zmieniona. Wszystkie kosmetyki, które aktualnie stosuje stanowią nowość, którą dopiero odkrywam. Tak jak to zawsze bywa odnalazłam kilka kosmetycznych hitów, jak i kitów. Do hitów w mojej pielęgnacji twarzy należy Immunoserum z zieloną i białą herbatą Organique. Jeśli posiadacie cerę mieszaną, tłustą, trądzikową to sadzę, że jest to produkt dedykowany właśnie dla Was.

17:31

Rozdanie kosmetyków Organique

Rozdanie kosmetyków Organique

Rozdanie kosmetyków Organique, rozdanie na blogu


W ramach podziękowania, za to że ze mną jesteście ogłaszam rozdanie kosmetyków Organiqe. Skoro w tym roku nie było Urodzinowego Rozdania, to w ramach rekompensaty ogłaszam Jesienne Rozdanie ;) 

12:18

Moje 3 ulubione żele do mycia twarzy - pielęgnacja cery mieszanej

Moje 3 ulubione żele do mycia twarzy - pielęgnacja cery mieszanej

 pielęgnacja cery mieszanejPielęgnacja cery mieszanej nie należy do najprostszych zadań. Cera ta, w większości przypadków posiada zakłóconą równowagę hydro-lipidową, czyli sucha skóra na  policzkach i gromadzącym się sebum - tłustej strefie T. Z jednej strony cerę tę musimy odpowiednio nawilżać, a z drugiej chcemy ograniczyć wydzielanie sebum w niechcianych miejscach - czoło, nos, broda. Podstawą każdej pielęgnacji, bez względu na rodzaj cery  jest oczywiście oczyszczanie twarzy. Dzisiaj przedstawię Wam moje 3 ulubione żele do mycia twarzy

11:54

Intensywnie regenerująca maska do włosów L'biotica Biovax Glamour Gold

Intensywnie regenerująca maska do włosów L'biotica Biovax Glamour Gold

Intensywnie regenerująca maska do włosów L'biotica, Biovax Glamour Gold


W ostatnim czasie zważyłam, iż marka L'biotica rozszerzyła ofertę produktów Biovax. Asortyment kosmetyków do pielęgnacji marki stał się bardzo szeroki. L'biotica oferuje produkty do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych, jasnych, zniszczonych, wypadających, osłabionych, przetłuszczających się, ciemnych itp. jednym słowem - każdy znajdzie coś dla siebie. Pielęgnacja włosów jest dla mnie czymś bardzo ważnym, dlatego przykładam szczególnie do niej wielką uwagę. Czy Intensywnie regenerująca maska do włosów L'biotica Biovax Glamour Gold sprostała moim wymaganiom?

21:09

Aktualna pielęgnacja twarzy - pielęgnacja cery mieszanej

Aktualna pielęgnacja twarzy - pielęgnacja cery mieszanej


Aktualna pielęgnacja twarzy, pielęgnacja cery mieszanejZ nadejściem września zmieniłam pielęgnację mojej cery. Tak się złożyło, iż wiele produktów pielęgnacyjnych skończyło się prawie w tym samym czasie - co zdarza się bardzo sporadycznie. Wykorzystując okazję postanowiłam zmienić i zaktualizować moją pielęgnację cery mieszanej. Aktualna pielęgnacja twarzy - pielęgnacja cery mieszanej nie jest złożona, ani skomplikowana. Preferuje minimalizm kosmetyczny i stosuje to co muszę. Zapraszam Was na przedstawienie produktów, które aktualnie testuje.


09:37

Krem Kailas, krem z himalajskich ziół przeznaczony na problemy skórne

Krem Kailas, krem z himalajskich ziół przeznaczony na problemy skórne

Kailas, krem ajurwedyjski, krem na problemy skórne
W ostatnim czasie produkty eko, kosmetyki naturalne stały się bardzo modne i promowane przez wiele osób - znanych i mniej znanych, w mediach społecznościowych. Odnalezienie 100% naturalnego kosmetyku jest dość trudnym zadaniem. Często w sklepach zielarskich, w eco-sklepach możemy natknąć się na "podróbkę" naturalnego produktu, dlatego zachęcam do czytania składu. Niby naturalny kosmetyk, lecz w jego składzie znajdziemy często zbędne składniki, które powinny pomagać, a w rzeczywistości szkodzą. Dzisiaj zapraszam Was na recenzję kremu z himalajskich ziół przeznaczonego na problemy skórne - krem Kailas.