17:58

Akcja z Priorin Extra - wygraj 3 miesięczną kurację

Akcja z Priorin Extra - wygraj 3 miesięczną kurację

Moi kochani od dziś, dokładnie od godziny 18:00 rusza akcja z Priorin Extra firmy Bayer. Do wygrania jest 3 miesięczna kuracja Priorin Extra.


Akcja z Priorin Extra - wygraj 3 miesięczną kurację.


Jak zdobyć nagrodę?
2. Wypełnij krótką ankietę.
3. Użyj kodu b1mlcv00t z bloga kosmetykipannyjoanny.blogspot.com  • Każda osoba wypełniająca ankietę dostanie maila zwrotnego z informacją czy została zakwalifikowana do kuracji czy nie. 
  • Akcja trwa 10 dni. Rozpoczyna się 30 czerwca o godzinie 18:00. Zakończenie 09.07.2014 rok. Następna osoba będzie mogła dostać kurację dopiero we wtorek od godziny 18:00, następna w środę od 18:00 i tak każdego dnia przez 10 dni.
  • Każdego dnia do wygrania jest jeden zestaw kuracji Priorin Extra o wartości około 200-300 zł (cena zależy od miejsca zakupu). 
Akcja ruszyła!
Zapraszam do zabawy!Każdego dnia osoba, która pozyska największą ilość punktów otrzyma 3 miesięczną kurację Priorin Extra. Więcej informacji na temat kuracji <LINK>.
Miłego dnia
11:06

Liley - naturalna pielęgnacja

Liley - naturalna pielęgnacja


Od pewnego czasu testuje produkty marki Liley, mianowicie jest to krem do twarzy oraz krem pod oczy. Kosmetyki te są produktami naturalnymi, ważne tylko 3 miesiące od daty produkcji.  Liley daje możliwość swoim klientom stworzenia własnego, indywidualnego produktu, który powinien być dostosowany do ich potrzeb.  

09:08

Walka o piękne włosy - akcja z Priorin Extra

Walka o piękne włosy - akcja z Priorin ExtraBardzo bliska mi osoba borykająca się z nadmiernym wypadaniem, posiadająca włosy szybko przetłuszczające się zdecydowała się poddać kuracji wzmacniające włosy. Kuracja ta ma trwać 3 miesiące. Priorin Extra firmy Bayer, to o nim tu mowa, ma dostarczyć cebulkom włosów niezbędnych składników odżywczych, a unikalna formuła 3ACTIV+ z biotyną pomóc w utrzymaniu pięknych, zdrowych włosów. Czy rzeczywiście wzmocni włosy? Przekonamy się niebawem… a zapowiada się bardzo interesująco.

12:15

Mój stolik nocny

Mój stolik nocnyJakiś czas temu ukazałam Wam moje małe królestwo – TU <LINK>. Jak już kiedyś wspomniałam jestem osobą, która lubi minimalizm m.in. dlatego nie magazynuję aż tak dużej ilości kosmetyków. Moja toaletka jest raczej skromnie  wyposażona, lecz to nie znaczy że tylko tam mam pochowane kosmetyki. Lubię przed snem nałożyć krem czy maskę na stopy, odżywkę na linię rzęs. Produkty te musze mieć pod ręką, czyli w mojej nocnej szafce. 

10:03

LETNIE rozdanie z CHANTAL - wygraj jeden z zestawów kosmetyków

LETNIE rozdanie z CHANTAL - wygraj jeden z zestawów kosmetykówMoi Kochani wraz z firmą CHANTAL <LINK> ogłaszamy rozdanie, w którym wygrywają dwie osoby. Do wygrania są dwa zestawy produktów marki Chantal:
zestaw Sebum Control marki Chantal,

zestaw Sessio Argan Oil - szampon i odżywka dwufazowa, marki Chantal.
ZASADY ROZDANIA:
Rozdanie trwa od 22.06.2014 r.  do 13.07.2014 r. (do północy).
Rozdanie jest organizowane przez markę CHANTAL oraz blog: kosmetykipannyjoanny.blogspot.com
Sponsorem nagrody jest marka Chantal.
Nagrodzone zostaną dwie osoby.
Na adres laureata czekam 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
Zgłaszając chęć udziału w rozdaniu przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz  zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych 
(Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.
Zgłaszać się proszę tylko pod tym postem. 
WARUNKI UCZESTNICTWA:

 WARUNEK KONIECZNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZDANIU

1. Publiczne obserwowanie mojego bloga.
 2. Musicie polubić profil na FB marki Chantal <LINK>
http://www.chantal.com.pl/
DODATKOWE LOSY, które mogą zwiększyć Twoją szansę na wygranie:

1. Dodanie mojego bloga do blogrolla + 2 LOS
 2. Informacja  o rozdaniu + 1 LOS
 3. Wybrać zestaw kosmetyków.
 4. Pozostawić swój adres mailowy.

Zgłoszenia w komentarzach proszę o zamieszczanie według tego schematu:Obserwuję jako -
 Jestem w kręgach Google +/ Bloglovin: 
 Lubię FB jako -
 E-mail –
 Informacja o rozdaniu - TAK / NIE – link
 Dodałam do blogrolla – TAK / NIE – link
 Wybieram zestaw - 
Życzę wszystkim powodzenia, w rozdaniu.
Konkurs uważam za otwarty.
Miłego dnia
PODPIS
 

12:03

Walka o piękną cerę - nawilżacz godny uwagi

Walka o piękną cerę - nawilżacz godny uwagi

Po kuracji Effaclar Duo La Roche Posay <LINK> miałam dość mocno wysuszoną cerę. Dyskomfort, uczucie suchości, ściągnięcia towarzyszyły mi każdego dnia. Żaden krem nie mógł mi pomóc w 100%. Na pomoc przyszedł mi MULTI-LIPIDOWY krem do twarzy Oillan. Zapraszam na recenzję produktu. 
11:40

CHANTAL SESSIO Serum do włosów z olejkiem arganowym

CHANTAL SESSIO Serum do włosów z olejkiem arganowym


Ostatnio pisałam o zabezpieczaniu włosów przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dziś powrócę do tematu zabezpieczania końcówek włosów. Należy pamiętać, że zdrowe włosy to zdrowy skalp, odżywione włosy na długości i zadbane końce. Osobiście nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez uprzedniego zabezpieczenia końców. Przedstawiam Wam kolejny produkt, który pomoże w utrzymaniu w dobrej kondycji naszych włosów. 


12:26

Chronimy włosy przed SŁOŃCEM - propozycja produktów

Chronimy włosy przed SŁOŃCEM - propozycja produktów

Moi kochani jakiś czas temu opublikowałam post odnośnie ochrony włosów przed promieniowaniem UV <LINK>. Notka ta zawiera ogólne, istotne i ciekawe informacje odnośnie ochrony: przed promieniowaniem UV, przed wypaleniem koloru, przed wysuszeniem i zniszczeniem włosów.
Dziś przedstawiam Wam moją propozycję produktów chroniące nasze włosy. 

10:07

Moja toaletka - moje królestwo

Moja toaletka - moje królestwo

Jestem fanką minimalizmu, łączenia eleganckich, kontrastowych kolorów. W mojej sypialni przeważają odcienie szarości, brązu i bieli. Dziś zabiorę Was do mojego małego królestwa, w którym rządzę ja ;).