19:41

Orientalna pielęgnacja - maska-krem z papai oraz maska z naturalnego jedwabiu na twarz ŚLUZ ŚLIMAKA Orientana

Orientalna pielęgnacja - maska-krem z papai oraz maska z naturalnego jedwabiu na twarz ŚLUZ ŚLIMAKA Orientana

maska-krem z papai oraz maska z naturalnego jedwabiu na twarz ŚLUZ ŚLIMAKA OrientanaKosmetyki marki Orientana od dawna wzbudzały we mnie ogromną ciekawość i pożądanie. Polska firma, która ceni ekologiczny styl życia, docenia naturalne składniki, wprowadza na rynek kosmetyczny innowacyjne formuły. I jak tu nie interesować się tymi kosmetykami. Dziś kilka słów o dwóch różnych maseczkach do twarzy Orientana, mianowicie chodzi o: maska-krem z papai oraz maska z naturalnego jedwabiu na twarz śluz ślimaka.

18:02

3 ulubione drogeryjne podkłady

3 ulubione drogeryjne podkłady


ulubione drogeryjne podkłady, podkłady dla cery mieszanej


Każda z nas szuka idealnego podkładu, który posiadłby przepiękne wykończeniu, był długotrwały, matujący oraz dobijający światło, lekki, a jednocześnie kryjący, w odcieniu naszej skóry i tani, do tego posiadałby piękny zapach i eleganckie opakowanie. Tak, ideałów nie ma. W mojej kosmetycznej karierze, nie znalazłam podkładu, który miałby te wszystkie cechy. Mimo to, posiadam 3 ulubione drogeryjne podkłady, do których często wracam, które cenie i lubię.

12:36

Neutralna henna do włosów Swati Ayurveda - naturalna farba do włosów + efekty farbowania

Neutralna henna do włosów Swati Ayurveda - naturalna farba do włosów  + efekty farbowania

Neuralna henna do włosów - naturalna farba do włosów Roślinna farba do włosów Swati AyurvedaNeutralna henna do włosów od dawna zbudzała we mnie ogromną ciekawość. Cassia nie jest typowym koloryzującym produktem. Jej zadaniem jest nadanie włosom pięknego, zdrowego blasku, objętości, posiada właściwości regeneracyjne i odżywcze. Można stwierdzić, iż naturalna farba do włosów jest kosmetykiem typowo pielęgnacyjnym, który może delikatnie zmienić ich kolor.

18:13

Kosmetyk dla każdego, czyli olejek Schwarzkopf Professiona BC Oil Miracle - odżywcza mgiełka do włosów

Kosmetyk dla każdego, czyli olejek Schwarzkopf Professiona BC Oil Miracle - odżywcza mgiełka do włosów

olejek Schwarzkopf Professiona BC Oil Miracle - odżywcza mgiełka do włosów


Moje włosy są gęste, puszące się, falowane, podatne i suche. Od zawsze żyły swoim życiem. Lubią się plątać, a niesforne kosmyki odstają tu i tam. Najgorzej jest rano, kiedy człowiek staje zaspany przed lustrem i widzi to coś na głowie, a za 10 minut musi wychodzić z domu do pracy. W takich sytuacjach sięgam po "awaryjne kosmetyki", które szybko ujarzmią moje włosy i wiem, że doprowadzą je do porządku. Schwarzkopf Professional z serii BC Miracle Oil odżywcza mgiełka do włosów jest właśnie takim produktem i o dziwo o bardzo przyjaznym składzie.
Jednak muszę się Wam do czegoś przyznać... kocham ten nieład, który mam na głowie. Ale nie o tym, przejdźmy do recenzji.

10:13

Czym podkreślam swoje brwi? Co wybrać cień czy kredkę do brwi?

Czym podkreślam swoje brwi? Co wybrać cień czy kredkę do brwi?

Czym podkreślam swoje brwi? Co wybrać cień czy kredkę do brwi?Zadbane brwi nadają naszej twarzy odpowiedni charakter. Uwypuklają nasze rysy, stanowią ramę naszych oczu. Trendy w ich makijażu na przełomie ostatnich lat ulegają zmianie. Jako fanka naturalnego wyglądu preferuje i polecam zachowanie równowagi. Często zadajemy sobie pytania czym podkreślać brwi? Co wybrać cień, czy kredkę do brwi? Dziś opowiem Wam historię moich brwi i pokarzę jakie aktualnie stosuje kosmetyki.