20:05

ŚWIĄTECZNE rozdanie - wygrywa 11 osób!

ŚWIĄTECZNE rozdanie - wygrywa 11 osób!Wielkim krokami nadchodzi gorączkowy, jednakże piękny okres świąteczny. Święta Bożego Narodzenia posiadają w sobie pewną magię, która otwierają serca każdego człowieka. Nie bez powodu jest to najpopularniejsze święto, obchodzone przez każdą osobę. Święta kojarzą się nie tylko ze świąteczną atmosferą, bogato zastawionym stołem, rodziną, ale także z podarunkami. Prezenty stały się nieodłącznym elementem Świąt. W próbie sprawienia przyjemności moim czytelnikom ogłaszam Świąteczne rozdanie.

11:46

Czas pomyśleć o prezentach - czyli moja propozycja prezentów świątecznych kosmetycznych i nie tylko

Czas pomyśleć o prezentach  - czyli moja propozycja prezentów świątecznych kosmetycznych i nie tylko
Wielkim krokami nadchodzi gorączkowy, jednakże piękny okres świąteczny. Święta Bożego Narodzenia posiadają w sobie pewną magię, która otwiera serca każdego człowieka. Nie bez powodu jest to najpopularniejsze święto, obchodzone przez każdą osobę. Święta kojarzą się nie tylko ze świąteczną atmosferą, bogato zastawionym stołem, rodziną, ale także z podarunkami. Prezenty stały się nieodłącznym elementem Świąt. Za 11 dni będziemy obchodzić Mikołajki, a za 29  dni Wigilię, więc czas pomyśleć o prezentach. Dziś na blogu moja propozycja prezentów świątecznych. Może znajdziecie w tym poście pewną inspirację. 

13:51

Kosmetyki dla suchych, zniszczonych włosów - Indola Glamorous Oil maska do włosów oraz Glamorous Oil szampon

Kosmetyki dla suchych, zniszczonych włosów - Indola Glamorous Oil maska do włosów oraz Glamorous Oil szampon

Kosmetyki dla suchych, zniszczonych włosów | Indola Glamorous Oil maska do włosów, Indola Glamorous Oil szampon, Indola Glamorous Oil | seria Glamorous Oil, Glamorous Oil, kosmetyki Indola,Profesjonalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów stają powszechne. Coraz to częściej sięgamy po takie produkty, mając nadzieję, że ich działanie jest lepsze od tradycyjnych, drogeryjny kosmetyków. Sama nazwa "profesjonalny produkt" budzi ogromne nadzieje w konsumentach, którzy skłonni są wydać każdą złotówkę na "cudowny kosmetyk". Czasami i ja sięgam po takie produkty. Tym razem w moje ręce dostała się cała seria produktów firmy Indola. Mowa jest o serii Glamour. Dziś pod lupę wezmę dwa podstawowe produkty - Indola Glamorous Oil maska do włosów oraz Glamorous Oil szampon. 

15:49

Peeling kawitacyjny w domu - urządzenie do kawitacji stosowane w domu

Peeling kawitacyjny w domu - urządzenie do kawitacji stosowane w domu


peeling kawitacyjny | peeling kawitacyjny w domu | urządzenie do peelingu kawitacyjnego stosowane w domuPeeling kawitacyjny stał się bardzo modnym zabiegiem, często wykonywanym jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Ceny takich zabiegów nie należą do najtańszych, dlatego warto poszukać alternatywnych rozwiązań. Dziś zapraszam Was na post poświęcony oczyszczaniu twarzy za pomocą specjalistycznego urządzenia do peelingu kawitacyjnego stosowanego w domu. 

18:10

Ulubione kosmetyki kolorowe, do których z pewnością wrócę - kosmetyki tanie i dobre

Ulubione kosmetyki kolorowe, do których z pewnością wrócę - kosmetyki tanie i dobre


Ulubione kosmetyki kolorowe, do których z pewnością wrócę, kosmetyki tanie i dobreKażda z nas ma swoje ulubione kosmetyki kolorowe, po które często sięga, do których często wraca. W poszukiwaniu idealnych produktów często zatracamy się. Bywa tak, że kierujemy się ceną, opinią, popularnością danego kosmetyku. Pamiętajmy, każda z nas ma indywidualne potrzeby, oczekiwania i to co sprawdza się u mnie niekoniecznie sprawdzi się u Ciebie. Zaprezentowane przeze mnie produkty stosuje od dłuższego czasu. W moim przypadku spisują się one idealnie. 

13:09

Niekosmetyczni ulubieńcy ostatnich miesięcy

Niekosmetyczni ulubieńcy ostatnich miesięcy

Niekosmetyczni ulubieńcy ostatnich miesięcy


Mimo tego, iż jestem kosmetykomaniaczką i mój blog bazuje na kategorii beauty, to sądzę że raz na jakiś czas warto ukazać swoją drugą stronę. Świat nie opiera się tylko na kosmetykach. W naszym życiu pojawiają się pewne przedmioty, aplikacje, o których warto wspomnieć, które zasługują na uwagę. Dzisiaj zapraszam Was na niekosmetycznych ulubieńców ostatnich miesięcy.