09:12

TERMO-czepek

TERMO-czepek
Staram się, aby moje opinie, recenzje na temat danego produktu były obiektywne, dobrowolne. Zacznę od tego, że termo-czepek  nie otrzymałam po to, aby  namawiać Was do jego kupna, przedstawić go w jak najlepszym świetle. Osoba, która pozwoliła mi na przetestowanie tego produktu – za co bardzo dziękuje, nie liczyła na pojawienie się recenzji  na jego temat. Otrzymałam go w celu przetestowania i wypełnienia ankiety, która miała za zadanie udoskonalenia czepka. Piszę ją, ponieważ chcę Wam przedstawić produkt godny polecenia, który w swej prostocie jest niezwykły.
 10:17

Citrosept Forte Acerola

Citrosept Forte Acerola

O tej porze roku nasz organizm zmaga się z wieloma czynnikami, drobnoustrojami, które próbują w większy lub też w mniejszy sposób podporządkować sobie nas samych. W profilaktycznej walce z m.in. przeziębieniem od ok. 3 tygodniu zażywam suplement diety Citrosept Forte Acerola. Jest to produkt, który otrzymałam w ramach współpracy z Cintamani.

09:59

Metody mycia włosów

Metody mycia włosów

Jak już pisałam w wcześniejszym poście mycie włosów to absolutna podstawa ich pielęgnacji. Warto również dobrać odpowiednie środki, produkty pielęgnacyjne do potrzeb naszych włosów.


Dziś przedstawię Wam popularne metody mycia włosów. Osobiście najczęściej stosuję metodę kubeczkową a dokładnie mówiąc słoiczkową ;).