18:24

Nowy Skarb

Nowy Skarb

Moi Kochani, krótkie informacje.

Moja nieobecności w blogowym świecie spowodowana jest barkiem czasu. Aktualnie większość wolnych chwil poświęcam na naukę, dlatego też w ostatnim czasie posty na blogu pojawiały się sporadycznie. Oczywiście jak tylko uporam się z moimi obowiązkami, to powrócę do regularnego pisania, komentowania. Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości, że wybaczycie mi moją nieobecność. 

Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z nową ofertą Rossmanna. Miłego dnia13:48

MAROKAŃSKIE złoto czyli „Oleje Świata” Joanny

MAROKAŃSKIE złoto czyli „Oleje Świata” Joanny


Będą w tematyce pielęgnacji twarzy czas na recenzję nowego produktu marki Joanna „Oleje Świata – olejek do twarzy i ciała”.  Produkty z serii „Oleje świata” stanowią nową propozycję firmy skierowaną dla każdej z nas.


 

15:33

Rossmann - szał zakupów

Rossmann - szał zakupów

Moi Kochani, szybka informacja.
Już jest nowa gazetka - Rossmann. Zapraszam do zapoznania się z nową promocyjną ofertą.


http://rossmann.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-rossmann-10-09-2014,8692/1/ Gazetka ważna od 10.09. - LINK TU


Na co warto zwrócić uwagę?
produkty marki Alterra - szampony i odżywki,
odżywki z nowej serii Gliss Kur
produkty Aussie i Tołpa, 
produkty Isana - szampony,
 płyn do higieny intymnej Facelle.Miłego dnia08:46

Walka o piękną cerę - mydło Wardi Shan

Walka o piękną cerę - mydło Wardi Shan


Będąc w Gdańsku zaszłam do małej Mydlarni u Franciszka. Sklep bardzo estetyczny, obsługa bardzo miła, lecz wybór produktów dość ograniczony. Nie oznacza to jednak, że nic nie kupiłam. Zainteresowało mnie pewne mydło, mianowicie mydło Wardi Shan Acne & Impact - Herbal Soap Specialist. Głównym celem tego produktu jest walka z niedoskonałościami cery. Czy się sprawdziło zobaczcie same.
Wardi Shan Acne & Impact - Herbal Soap Specialist opinia recenzja
22:52

Dafi Dzbanek Atri

Dafi Dzbanek Atri

Kolejny, choć ostatni post niekosmetyczny. Traktuje je jako małą odskocznię, od tematów kosmetycznych, urodowych, o taka mała odmiana. Dziś kilka słów o dzbanku filtrującym wodę marki Dafi.10:48

Szybki, prosty, obiad - Ballarini - GRANITIU

Szybki, prosty, obiad - Ballarini - GRANITIU

Ciąg dalszy postów niekosmetycznych. Dziś trochę o jedzeniu. Za nim przejdę do tematu, muszę wspomnieć, iż jestem osobą szczupłą - mój rozmiar to 36/S, a do tego zabieganą. Ciągle coś gdzieś, obowiązki, stres.... przez co jadam mało regularnie i szybko.  W tygodniu nie mam czasu na spędzanie kilku godzin w kuchni. Od poniedziałku do piątku musi być szybko, smacznie i zdrowo... a raczej powinno być. Uwielbiam gotować, jeść, smakować, tworzyć, bo umiejętność gotowania to umiejętność tworzenia, więc tworzę najczęściej w weekendy, szczególnie w soboty.18:12

Akcja piękne rzesy - podsumowanie kuracji

Akcja piękne rzesy - podsumowanie kuracji


Od 3 miesięcy stosuję odżywkę REALASH <LINK>. Czas na podsumowanie produktu. Czy się sprawdził? Czy poprawił stan moich rzęs?