10:40

Urodzinowe rozdanie

Urodzinowe rozdanie

Jak ten czas szybko mija. To już dwa lata. Lada dzień Blog będzie świętował swoje drugie urodziny, dokładnie 4 sierpnia. Pamiętam jak zaczynałam... pamiętam pierwsze wpisy, pierwsze zdjęcia... Urodzinowe rozdanie zostało przyśpieszone, z przyczyn osobistych. Przez najbliższy miesiąc moja obecność w blogowej sferze, zostanie ograniczona. Wrócę, jak tylko uporządkuje wszystkie sprawy osobiste.10:44

Nowa seria kosmetyków Joanna Keratyna - Szampon do włosów z keratyną

Nowa seria kosmetyków Joanna Keratyna - Szampon do włosów z keratyną


Wykorzystując chwilę wolnego czasu przychodzę do Was kolejną recenzją produktu z nowej serii kosmetyków marki Joanna Keratin.Tym razem mowa będzie o szamponie Keratin.

09:42

Wakacyjne spotkanie blogerek

Wakacyjne spotkanie blogerek


12 lipca odbyło się Wakacyjne Spotkanie Blogerek w Olsztynie.  W spotkaniu wzięło udział 12 Pań prowadzący blogi kosmetyczno-urodowe. Czas minął niesamowicie szybko. Dziewczyny stworzyły wyjątkowo sympatyczną atmosferę.Spotkanie umożliwiło nam wymianę doświadczeń, spędzenie czasu w miłej atmosferze, pogłębienie wiedzy kosmetycznej, a przede wszystkim stało się okazją do zapoznania. Główną jego atrakcja był makijaż  wykonany przez CosmOlę, inspirowany żelami Original Source. Tak bardzo dobrze przypuszczacie, makijaż był bardzo egzotyczny, soczysty, kolorowy – więcej zdjęcia poniżej.


Oczywiście jak każde kobiety, a dodatkowo kosmetykomaniaczki musiałyśmy wymienić  się informacjami, ploteczkami tymi kosmetycznymi i nie tylko. Takie babskie pogaduchy.


Serdecznie dziękuję Patii i Oli - organizatorkom naszego spotkania oraz uczestniczkom za stworzenie ciepłej, koleżeńskiej atmosfery.Uczestniczki spotkania i ich blogi:

i jaDziękuję sponsorom od których otrzymałyśmy upominki, które pozwoliły jeszcze bardziej umilić czas spędzony na spotkaniu. W spotkaniu uczestniczył również Adrianfotograf który uwiecznił nasze spotkanie.


Muszę dodać, iż na tak sympatycznym spotkaniu dawno nie byłam. Jeszcze raz dziękuję dziewczyny, a Was zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z spotkania.  Sponsorzy:

Miłego dnia


10:40

Wybieramy szczotkę do włosów

Wybieramy szczotkę do włosów


Czesanie, szczotkowanie włosów to podstawowa forma ich pielęgnacji, którą wykonuje każda z nas. Przedmiot, którym czeszemy nasze włosy powinien być odpowiednio dobrany do struktury włosa, do ich gęstości a przede wszystkim powinien sprostać naszym wymaganiom. Aktualnie modne są szczotki z naturalnego włosia dzika jak i Tangle Teezer. 

10:52

Nowa seria kosmetyków Joanna Keratyna - Odżywka do włosów z keratyną

Nowa seria kosmetyków Joanna Keratyna - Odżywka do włosów z keratyną

Oczarowana Jedwabistym Eliksirem do włosów z olejkiem arganowym z Joanny Argan Oil - recenzja <LINK>, postanowiłam przetestować kolejną nową serię produktów marki Joanna. Jest nią linia Keratyna. Wchodzi w nią szampon, odżywka oraz odżywka w spray’u. 


10:20

Akcesoria włosomaniaczek

Akcesoria włosomaniaczek


Każda z nas posiada w swej łazience akcesoria pomagające utrzymać w ładzie i porządku nasze włosy, ułatwiające codzienną ich pielęgnację. Dziś przedstawiam Wam moje ulubione „włosowe przybory” - akcesoria włosomaniaczki. 

11:34

Czas na zakupy - Ikea, wishLISTA

Czas na zakupy - Ikea, wishLISTA


Weekend zapowiada się wyśmienicie.  Plany: zakupy, leniuchowanie na plaży,  słoneczne kąpiele, nocne wyjście.  Oby tylko pogoda dopisała. Już dziś wyjazd. Całą rodzinką jedziemy do Gdańska. Już snuje plany… szczególnie te zakupowe. Główny cel zakupy w Ikea.
Zapraszam na luźny, letni post. Przedstawiam Wam moją wishlistę. 


10:25

Przesuszone powieki

Przesuszone powieki
Przez ostatnie 2, może nawet 3 miesiące borykałam się z problemem przesuszonych, odwodnionych powiek. Problem ten charakteryzuje się oczywiście suchością tej partii skóry, podrażnieniem, zaczerwienieniem, łuszczeniem. Nawet jeśli nakładany cienie dobrej jakości i po nałożeniu na powiekę tracą one swoją intensywność, występują trudności z rozblędowaniem ich, to również są to oznaki przesuszenia skóry.