13:52

O tym jak odkryłam kolejnego BUBLA

O tym jak odkryłam kolejnego BUBLA

Staram się dobierać produkty zgodnie z ich przeznaczeniem, działaniem. Liczę się z opiniami innych osób, lecz jak wiadomo każdy ma inne potrzeby i troszeczkę należy brać je na dystans. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat produktów Bingo Spa więc zdecydowałam się zaopatrzyć w produkty tej marki. Zrobiłam spore zamówienie na ich stronie internetowej. Musze przyznać, że obsługa była miła, a czas oczekiwania na dostarczenie paczki bardzo krótki. Przy pierwszym zamówieniu otrzymałam jeden produkt gratis - bardzo dobry początek.
Przejdźmy jednak do mojego Bubla. Bardzo zawiodłam się na działaniu tej maski, lecz więcej na ten temat przeczytacie poniżej. 


09:48

Walka o piękną cerę

Walka o piękną cerę

Moim priorytetowym celem na ten rok jest pozbycie się większości niedoskonałości z mojej cery, a szczególnie zaskórników, które towarzyszą mi od dawna. Starłam się zebrać jak najwięcej informacji na temat mojego problemu m.in. jak powstają problemy skórne, jak należy z nimi walczyć itd. Przed zakupem jakiegokolwiek produktu, starałam się zapoznać z jego składem, opinią, recenzją innych osób. Dążyłam do dobrania odpowiednich produktów dla mojej cery.  
13:51

NIEMIECKA doskonałość

NIEMIECKA doskonałość
 
Od jakiegoś czasu w blogowym świecie trwa moda na testowanie, stosowanie niemieckich produktów. Modne są kosmetyki marki m.in Balea, Alverde. Tak się złożyło, że dzięki mojej siostrze mogłam wypróbować dwa produkty właśnie fimy Balea - szampon i odżywkę z olejkiem arganowym. Jest to seria Professional, Oil Repair Spülung. Wydaje mi się, że produkty tej marki są chyba odpowiednikiem (hmm... lepszym odpowiednikiem) naszej Isany. 

09:37

Duży projekt denko - cz. II

Duży projekt denko - cz. II

Dziś obiecana druga część "Dużego projektu denko". W pierwszej części wyjaśniłam czym jest projekt denko. W ramach przypomnienia dodam tylko, że moje duże denko zostało zebrane na przestrzeni 3 miesięcy. W tej części znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji, stylizacji włosów oraz pielęgnacji ciała.
Pierwsza część - link TU.