09:05

10:20

Szczotka z naturalnego włosia

Szczotka z naturalnego włosia

Od dawna marzyłam o szczotce z naturalnego włosia. Tak się złożyło, że moja siostra sprawiła sobie właśnie taką szczotkę i postanowiła  oddać mi ją, ponieważ włosie szczotki –szczecina, było zbyt gęsta. Potrzebowała szczotki w której  włoski byłyby od siebie oddalone w znacznym stopniu. I w taki właśnie sposób stałam się właścicielką tej o to szczotki. Kocham moją siostrę!

11:39

Świąteczna Wishlista

Świąteczna Wishlista
Każdy z nas ma jakieś marzenia... te bardziej realne, te które da się spełnić i te nierealne lub te które nie da się spełnić przynajmniej częściowo. Dziś przedstawiam Wam moją Wishlistę. Wszystkie te produkty, przedmioty należą do kategorii "realnych", tylko kiedy te moje marzenia się spełnią?

1.Piżamka jest moim ubraniowym must have. Jeśli weekendy spędzam w domu to zawsze mam duży problem z przebraniem się cały dzień potrafię spędzić w luźnej piżamce. Czy Wy również macie taki problem z ubraniem się rano?
2. Sławne, prawie przez wszystkich pożądane pędzle real techniques są i moim marzeniem.
3. Biała toaletka czyli moje centrum dowodzenia. Już nawet wiem gdzie by stała ;D.
4. Jeśli Mikołaj przyniósłby mi pod choinkę obojętnie które i obojętnie jakiej marki rosyjskie kosmetyki byłabym w 7 niebie.
5. Doskonale pamiętam z dzieciństwa ile frajdy dawała nam gra w monopol. Ostatnio rozmawiając z siostrą wspominałyśmy te czasy. Mam nadzieję, że za jakiś czas zdecyduje się na zakup tej gry, która potrafi wciągnąć na kilka ładnych godzin. Warto wspomnieć, że gry planszowe bardzo integrują jej uczestników, co jest kolejnym plusem.
6. Śliczny fotel z Ikea idealnie pasowałby do mojej sypialni. Dlaczego w mieście w którym mieszkam nie ma tego sklepu?A jaka jest Wasza Wishlista?

Miłego dnia

  PODPIS

13:36

Mydełka Alterra

Mydełka Alterra

Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup mydła w kostce. Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio stosowałam w tej formie mydełka. Zazwyczaj kupuję mydło w płynie, a do kąpieli stosuje żele. Będąc w Rossmannie zauważyłam w promocji mydełka Alterra. Pomyślałam, że czas najwyższy wrócić do mydła w kostce.
11:22

Polecane produkty do pielęgnacji WŁOSÓW

Polecane produkty do pielęgnacji WŁOSÓW

Nie będę się tłumaczyć z mojej nieobecności. Chyba każdy czasami musi odpocząć, wyłączyć się z pewnych stref życiowych. Tak właśnie było w moim przypadku. Przepraszam, za moją nieobecność.

Dziś przychodzę do Was z produktami, które warto kupić i przetestować. W większości kosmetyki te zawsze mam pod ręką. Są tu moi ulubieńcy w pielęgnacji włosów.