07:50

Wykończeni, wymolestowani... czyli sierpniowy projekt denko

Wykończeni, wymolestowani... czyli sierpniowy projekt denko

Mimo tego, że przez ostatni czas byłam bardzo bierna w prowadzeniu bloga mój najulubieńszy projekt denko nadal trwał w moim codziennym życiu. Muszę przyznać iż sierpniowe denko jest bardzo ubogie m.in. dlatego, że stosowałam mniej produktów - z czystego lenistwa a czasami z braku czasu czy warunków, niż zazwyczaj. Od początku września jednak to się zmieniło. Kosmetyki stosuje regularniej i staram się zużyć wszystkie produkty, które lada dzień dotkną dna. Oczywiście wśród nich są i takie, które nie znoszę jak i te które ubóstwiam.

Tak jak wspomniałam wcześniej sierpniowe denko jest dość ubogie oraz spóźnione. To pierwszy taki przypadek, kiedy „wymolestowałam” tylko kilka opakowań – dosłownie 4 sztuki…. Jej jestem w szoku. Co za wynik!

A jak było w Waszym przypadku?

13:48

Ulubieńcy ostatnich miesięcy - pielęgnacja twarzy

Ulubieńcy ostatnich miesięcy - pielęgnacja twarzy

Przez ostatni rok moja metoda pielęgnacji twarzy przeszła radykalną przemianę. Znalazłam kilka hitów jaki kitów, wiem co ją zapycha, czego oczekuje. Moja cara jest cerą mieszaną. Zapycha ją np. parafina czy też olejek ze słodkich migdałów. Walczę z niedoskonałościami, które wypadają mi dzięki Bogu coraz rzadziej. 
Przedstawiam Wam moje zestawienie Hitów ostatnich miesięcy.15:12

Wróciłam - wyniki konkursu

Wróciłam - wyniki konkursu

Witajcie Kochani!
Wróciłam! Przez ostatnie dwa miesiące blogowanie zaszło na dalszy plan, ale od dziś to się zmieni. Tak już wróciłam i postaram się pisać tak często jak tylko będzie to możliwe.
Mój powrót zacznę miłym akcentem mianowicie ogłoszeniem wyniku konkursu.

Konkurs został przeprowadzony na moim blogu z okazji 1 urodzin bloga ;).
Organizatorem konkursu jestem ja. Do konkursu zgłosiło się 114 osób. Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom zabawy i życzę im powodzenia!


Maszyna losująca ruszyła!
Wygrywa.....Gratuluję ;)
 Proszę Cię Moja Droga o przesłanie na mój adres e-mail danych do wysyłki. Postaram się jak najszybciej wysłać do Ciebie paczuszkę :)
 

Miłego dnia

PODPIS